МІС ВЕСНА

Дівчата 5 класу напередодні свята , взяли участь у заході "Міс Весна" та вибороли слідуючи титули: І місце - Комлик Ельвіра ("Міс Весна - 2021"), ІІ місце - Шоломіцька Кароліна ("Міс Оригінальність"), ІІІ місце - Комлик Юлія і Кулик Анна "Троянда" ("Міс Чарівність")

18:18 05.03.2021

СТИПЕНДІАТ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Учнівський та педагогічний колектив навчального закладу вітає Ксенію Кошовець із заслуженою нагородою. Наша Ксюша є стипендіатом голови обласної державної адміністрації. Бажаємо успіхів у досягненні нових вершин!

15:00 03.03.2021

ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ З ВОЛЕЙБОЛУ

З метою залучення дітей до здорового способу життя та популяризації фізичної культури 26.02.2021р. було організовано поїздку учнів нашої школи на товариську зустріч з волейболу з Роменською школою №10. Участь взяли команди хлопців і дівчат. Всі отримали богато позитивних емоцій, вражень, нових знайомих. ДЯКУЄМО адміністрації ношого закладу за організацію цієї поїздки. ДЯКУЄМО адміністрації та вчителям фізичної культури школи №10 за запрошення, гостинний і теплий прийом нашої делегації та солодкі подарунки.

18:38 26.02.2021

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році.

16:22 21.02.2021