A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ВЕЛИКОБУБНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Інформація про роботу пришкільного табору з денним перебуванням «Веселка» на базі Великобубнівського ЗЗСО РМР влітку 2023 року

   

Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на відпочинок. 

Відпочинковий табір з денним перебуванням «Веселка» працював на базі Великобубнівського ЗЗСО РМР.

Мета роботи табору – організувати безпечний відпочинок дітей,  пропагувати здоровий спосіб життя, підвищувати рівень розвитку комунікативних здібностей, творчої активності, рівня вихованості, виховувати любов до рідного краю та до природи – була  реалізована через такі завдання:

 • залучення дітей до соціального досвіду: до співпраці та співтворчості;
 • залучення дітей до колективної та індивідуальної діяльності.

Для виконання вище зазначеної мети були передбачені і вжиті заходи щодо створення умов для повноцінного літнього відпочинку та зайнятості дітей, а саме:

 1. Організовано роботу пришкільного відпочинкового табору на базі школи з 09.06 по 30.06.2023 року (14 днів), начальником пришкільного табору було призначено Гайдук Тетяну Олексіївну, педагога-організатора.
 2. Проведена необхідна організаторська робота щодо своєчасної підготовки та проведення відпочинку дітей влітку 2023 року ( нарада при директорові школи, засідання творчої групи школи).
 3. Активізовано роботу педагогічного колективу школи з організації змістовного дозвілля дітей під час відпочинкової зміни, розроблені конкретні плани роботи з дітьми і забезпечено їх виконання.
 4. Забезпечено залучення до роботи з дітьми в таборі   висококваліфікованих педагогічних кадрів.
 5. Вжито заходів, спрямованих на безпечне перебування дітей у пришкільному таборі, підвищена відповідальність працівників, вихователів за життя і здоров'я дітей, приділено особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.
 6. З працівниками пришкільного табору проведено інструктаж про відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей під час відпочинку та оздоровлення. Відповідальність за збереження життя і здоров'я  вихованців була покладена на вихователів табору (згідно наказу по школі).

 

Пришкільний табір з денним перебуванням у своїй діяльності керується Конституцією України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами та розпорядженнями центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких він належить, рішеннями Роменської міської ради та органів міського виконавчого комітету, Положенням і своїм Статутом.

Приймання дітей до пришкільного табору здійснювалося за заявою батьків чи осіб, що їх заміняють, наявності довідки про стан здоров΄я дитини, профілактичні щеплення та епідеміологічне оточення.

У відповідності з визначеним режимом забезпечене 6-ти годинне перебування дітей у дитячому закладі відпочинку з 8.00 до 14.00 год. (без сну).

У першочерговому порядку було забезпечено відпочинок дітей пільгових категорій:

Діти, батьки яких проходять військову службу за призовом під час мобілізації;

діти внутрішньо переміщених осіб;  

          діти учасників бойових дій;

          діти малозабезпечених сімей;

          діти з інвалідністю;

          діти-сироти

У пришкільному таборі  відпочивало 49 учнів.

В таборі організовано 1-о разове гаряче харчування (обід).

Харчування дітей здійснювалося згідно перспективного 4 тижневого меню, погодженого Роменським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Було розроблено розпорядок роботи табору та план  заходів.

Виховний процес у пришкільному таборі здійснювався відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров΄я та з використанням різноманітних організаційних форм роботи:

 • екскурсії;
 • спортивні змагання;
 • заняття з пропаганди здорового способу життя та профілактики негативних проявів у підлітковому середовищі;
 • проведення різноманітних вікторин, конкурсів, ігор, свят тощо.
 • перегляд кінофільмів та мультфільмів.

Кожен день роботи табору мав своє гасло: день знайомств; день єднання; день навколишнього середовища; день краєзнавства; день спорту; день океанів; день друзів; день здоров'я; день професій; день підвищення стресостійкості; день патріота; день стабілізації емоційної рівноваги; день вражень.

Щоденна робота табору розпочиналася з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомлювалися з планом роботи на день та ранкової зарядки під музику.

Було створено 2 загони:

   І загін  (1-4 класи) – «Промінці»,

   ІІ загін (5-8 класи) – «Дивосвіт».

Впродовж роботи пришкільного табору проведено поїздки:

 •  до парку атракціонів м. Ромни;
 • спортивно-оздоровчого комплексу «Акваленд»;
 • до державної пожежно-рятувальної частини 5 загону ГУДСУ з надзвичайних ситуацій;
 • Роменського краєзнавчого музею;
 • до відпочинкової бази «Козацька пристань»

Всі заходи в пришкільному таборі проводилися з урахуванням особливостей фізичного та розумового розвитку дітей.

Найважливішим питанням у роботі дитячого закладу відпочинку залишається охорона життя та здоров’я дітей. Тому було розроблено та затверджено правила внутрішнього табірного розпорядку, посадові інструкції працівників табору. З працівниками проведено інструктажі з охорони праці з відповідним записом їх до журналу встановленого зразка. Протягом зміни вихователями проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності та правил поведінки у таборі, бесіди з ТБ та дорожнього руху.

Медичне обслуговування вихованців табору здійснюється шкільною медичною сестрою. Постійно проводився контроль за станом здоров’я дітей, санітарним станом закладу, повітряним та питним режимом, повноцінним харчуванням.

Під час роботи табору працівники та діти дотримувалися правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

Інформація про роботу нашого табору постійно висвітлювалася на шкільній сторінці у фейсбуці (2) Великобубнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменської міської ради | Facebook

 

Начальник табора                         Тетяна ГАЙДУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора