ПОДОРОЖ ДО СУМ

Цікава,весела,святкова поїздка до м. Суми сподобалась учням ОНЗ "Великобубнівська ЗОШ І - ІІІ ст." Пишною красою зустрічала дітей обласна ялинка . Герої вистави "Чарівник країни Оз" запам'яталися добрими справами та бажанням змінити себе.

18:05 24.12.2019

Зустріч з інспектором

Зустріч з інспектором з ювенальної превенції Роменського відділу поліції лейтенантом поліції Аллою Кириченко та фахівцем із соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмилою Губською. Дотримання прав та виконання своїх обов'язків, види юридичної відповідальності неповнолітніх, захист учасників навчального процесу від усіх видів булінгу - такий перелік питань, що піднімалися учасниками зустрічі.

10:18 05.12.2019

День знань СумДУ

Вибір майбутньої професії - це дуже важлива і нелегка справа. А щоб не помилитися, потрібно досить ретельно підібрати навчальний заклад, де можна здобути омріяну освіту. З цією метою учні нашої школи відвідали профорієн-таційний захід "День знань СумДУ".       Пізнавально, цікаво, креативно!

10:53 21.11.2019

"СОБОРИ ДУШ"

Фінальні урочистості конкурсу  "Собори душ" відбулися у широкому колі представників органів влади, громадськості, галузей освіти та культури, саме у день народження Йосипа Дудки вчителя і поета, нашого славного земляка. У конкурсі взяли участь 29 учасників із 11 учбових закладів району.  Наша школа також прийняла активну участь у цьому конкурсі. Неймовірно хвилювалися, отримали безліч позитивних емоцій!!! Наші учні отримали дипломи, а також маленькі іграшки у формі ведмедиків

09:34 15.11.2019

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

У День захисника України   юнаки - старшокласники нашої школи, майбутні захисники України, показали свою силу, вправність, витримку, витривалість у різних видах змагань: біг (1км), підтягування на перекладині, метання гранати. У напруженій боротьбі перемогу у загальному заліку здобула збірна команда учнів 9 і 11 класів. У особистому заліку перемогу здобув учень 9 класу Омельченко Арсен, друге місце - учень 11 класу Охріменко Руслан, а третє - Шевченко Владислав (11клас). Десятикласники теж виявили неабияку силу волі і спритність, але показали трохи нижчий результат. Змагання показали, що наше майбутнє у надійних руках, нас буде кому захистити.

23:39 01.11.2019

НАША ШКОЛА - ШКОЛА ДЕМОКРАТІЇ

16 жовтня в нашій школі відбулися вибори шкільного президента!      В запеклій боротьбі за пост президента змагалися учні нашої школи: Панченко Ліна учениця 8 класу, Шаповал Антон учень 9 класу  та Плужник Назар учень 10 класу        Перед самими виборами була передвиборча агітація, кандидати на пост президента висунули свої пропозиції для покращення шкільного життя. Всього голосувало 79 дітей зі школи. По завершенню голосування переміг кандидат Плужник Назар, який отримав   44 голоси, не відстав також і Шаповал Антон отримавши 21 голос, а найменша кандидатка Панченко Ліна отримала 14 голосів.

23:28 01.11.2019

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС

Команда учнів ОНЗ«Великобубнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» в змаганнях з легкоатлетичного кросу серед шкіл Роменського району виборола перше місце. Охріменко Руслан -3км. (2-місце),  Омельченко Арсен -1км.(1-місце), Нечипоренко Максим -1км.(2-місце), Калініченко Юля -1км(4-місце), Кученко Аліна -1км(7-місце). МОЛОДЦІ !!!

10:58 31.10.2019