2022 - 2023 навчальний рік

Години психолога

Життєстійкість — це вміння протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний, фізичний та емоційний стан після травмуючих подій. Вона допомагає гідно проходити будь-які випробування.  Життєстійкість не є вродженим талантом, вона опановується і тренується. Ми можемо  навчитися допомагати собі та іншим в умовах воєнного стану в країні та легше переживати будь-які складні ситуації.

15:14 12.05.2023

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота , проведена у 11 класі , формувала в учнів  перспективи – розгорнуті у часі життєві плани спрямовані на ствердження себе як  суб`єкта професійної діяльності.

19:12 23.02.2023

Програма «Безпечний простір»

У січні та лютому за програмою «Безпечний простір» були проведені заняття з метою підвищення стресостійкості здобувачів освіти, на яких увага приділялась навичкам  стабілізації психоемоційного стану та їх налаштування на освітню діяльність.

19:05 20.02.2023

Проект «Завжди поруч»

У січні та лютому продовжуємо роботу за проектом «Завжди поруч». Теми занять  визначаються з урахуванням актуальних запитів педагогів. Були проведені зустрічі:  Що таке стрес?   Як говорити з дітьми про війну?  Як стабілізувати свій психоемоційний стан? Як вести себе, якщо у дитини істерика (паніка, страх, нервове тремтіння, рухове збудження, агресивна поведінка) та інші.

18:50 19.01.2023

Тиждень протидії булінгу

19 - 23 вересня 2022 року  у рамках  Тижня протидії булінгу у школі проводились заходи  під гаслом « Прояви себе у добрих справах».

18:01 23.09.2022