МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Учні та педагогічний колектив початкових класів Великобубнівського ЗЗСО РМР вітає всіх з Міжнародним днем толерантності. Бажаємо всім бути ввічливими, добрими та співчутливими.

16:55 16.11.2021

ПРОЄКТ "ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА З МХП

Колектив Великобубнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменської міської ради з великим задоволенням долучився до проєкту #Зелена_планета_з_МХП , що проводиться підприємством Групи МХП - МХП-Урожайна країна спільно з Фондом "МХП-Громаді" .

18:24 06.11.2021

УЧЕНЬ НАШОЇ ШКОЛИ СЕРЕД КРАЩИХ

В м.Суми відбувся Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед дорослих, юніорів, юнаків та дівчат. В Них змагалися кращі бігуни області. Вдало виступив учень 5 класу Великобубнівького ЗЗСО Кобзаренко Любомир який у віковій групі 2010-2011 р.н. на дистанції 500метрів зайняв високе 2місце. Призер нагороджений від організаторів змагань грамотою та медаллю управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

22:53 02.11.2021

ГІМНАЗІАДА УКРАЇНИ СЕРЕД УЧНІВ ЗЗСО

21 жовтня 2021 року в м. Ромни відбувся міський етап літньої Гімназіади України з футзалу серед учнів ЗЗСО Роменської територіальної громади. Учні Великобубнівського ЗЗСО отримали перемогу у всіх матчах та вибороли почесне 1 місце . Дякуємо вболівальникам за шалену підтримку та нашим хлопцям за ПЕРЕМОГУ та самовідданість! Бажаємо всім міцного здоров'я! Так тримати!

17:53 21.10.2021

МИ МАЛЕНЬКІ КОЗАЧАТА

До ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ДНЯ КОЗАЦТВА та ПОКРОВИ  у початкових класах Великобубнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменської міської ради були проведені виховні заходи " Ми - маленькі козачата!".

16:03 15.10.2021

АЛЕЯ ЗАХИСНИКІВ

У переддень Дня захисників та захисниць України, за підтримки старости Галківського старостату Кузьменка Руслана Вікторовича, гуртківці посадили мініалею катальп, яку назвали «Алея Захисників», на честь наших земляків односельців, які оберігають мир та спокій у нашій країні.

19:29 13.10.2021

ВШАНОВУЄМО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Першочерговим завданням педагогічного колективу закладу-це виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, як духовно багатої так і фізично розвиненої особистості.

16:36 12.10.2021

ЕКСКУРСІЯ ДО РОМЕНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

У переддень Дня захисника України учні 5-6 класів відвідали Роменський краєзнавчий музей. Метою цієї екскурсії було сформувати в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни

15:22 12.10.2021