День Захисника України

Найщиріші вітання до Дня захисника України від учнів школи для вісіх жителів села!!!!

23:26 14.10.2020

НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Ключі від новеньких шкільних автобусів сьогодні отримали колективи ОНЗ  "Великобубнівська ЗОШ І-ІІІст.", Погожокриницького і Ярошівського НВК

15:33 09.10.2020

Міжнародний проєкт «Медіаграмотність в регіонах України».

Тетяна Гайдук, педагог-організатор ОНз  "Великобубнівська ЗОШ І-ІІІст."  стала учасницею Міжнародного проєкту «Медіаграмотність в регіонах України». Проводила ГО «Медіа Компас» м. Суми та німецька NGO Interlink Akademy м. Гамбург, за фінансової підтримки міністерства закордонних справ Німеччини.У учасників проєкту 5 днів наполеглої і плідної праці! Тетяна готова поділитися знаннями з усіма бажаючими: з дітьми і дорослими

15:33 09.10.2020

Всеукраїнський день бібліотек

29-30 Вересня у початкових класах" ОНЗ Великобубнівська ЗОШ"Були проведення заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.Висловлюю велику подяку класним керівникам ,учням а також хочу сказати щирі слова вдячності батькам ,які виховують таких щирих і доброзичливих діток.До нових зустрічей мої юні читачі.

23:45 30.09.2020

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Святковий дзвоник пролунав для найстаршщих  та найменших  учнів нашої  школи

09:30 02.09.2020

Міжнародний день захисту дітей- 2020 Online

Дорогі діти, учні нашого навчального закладу! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави. Саме сьогодні, ми повинні зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серця, щоб наші учні знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми і відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

15:45 01.06.2020