До 8 березня

Святкові вітання від учнів школи та пізнавально-розважальна програма "Жінки-вчені", підготовлена Кащенко Л.К., завершили сьогоднішній насичений день у нашій школі. Всіх зі святом!

14:23 06.03.2020

Фінальний етап з волейболу серед юнаків

26 лютого 2020 року на базі Біловодської ЗОШ відбувся фінальний етап з волейболу серед юнаків. Команда нашого закладу, ставши переможцем своєї групи 19лютого, вийшла до фінального етапу, і, віддавши багато сили та ємоцій, ВИБОРОЛА ІІ- місце. МОЛОДЦІ. Команду готували Зоря Ю.М. та Кандиба О.А.

17:25 26.02.2020

"Герої сучасності - серед нас"

Сьогодні на районній краєзнавчій конференції "Герої сучасності - серед нас", Плужник Назар, учень 10 класу, гідно презентував подвиг уродженця нашого села Руденка Дмитра Миколайовича: кавалера ордена "За мужність" ІІІ ступеня, командира бойової машини, командира відділення 30-ї Окремої гвардійської механізованої бригади, який загинув в зоні АТО в серпні 2014 року. Назар виборов І місце і в березні місяці буде представляти район на обласному рівні.

17:13 21.02.2020