ВШАНОВУЄМО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Першочерговим завданням педагогічного колективу закладу-це виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, як духовно багатої так і фізично розвиненої особистості.

16:36 12.10.2021

ЕКСКУРСІЯ ДО РОМЕНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

У переддень Дня захисника України учні 5-6 класів відвідали Роменський краєзнавчий музей. Метою цієї екскурсії було сформувати в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни

15:22 12.10.2021

КРОКУЄ ОСІНЬ ЗОЛОТА

Виставка робіт з природніх матеріалів виконана учнями 1-4 класів Великобубнівського ЗЗСО РМР "Крокує осінь золота..."

14:14 12.10.2021

Флешмоб  #Сумщина_у_вишиванці

Великобубнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменськоі міської ради приєднується до флешмобу  #Сумщина_у_вишиванці

12:23 20.05.2021

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Від щирого серця вітаємо з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

11:29 08.05.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ"

Вітаємо з перемогою на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея" Потопальську Вероніку. Дякуємо керівнику і наставнику Коляді Ользі Іванівна за високий професіоналізм та наполегливість у досягненні мети.

16:37 07.05.2021

ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС «Українська душа»

Вітаємо учениць нашого навчального закладу Оверченко Анастасію, Балябу Діану та Бутенко Дарію з перемогою у Дистанційному конкурсі індивідуального виконання українського народного танцю «Українська душа», мешканців нашого Роменського району. Дівчатка, ви молодці!!!

18:40 06.05.2021