АЛЕЯ ЗАХИСНИКІВ

У переддень Дня захисників та захисниць України, за підтримки старости Галківського старостату Кузьменка Руслана Вікторовича, гуртківці посадили мініалею катальп, яку назвали «Алея Захисників», на честь наших земляків односельців, які оберігають мир та спокій у нашій країні.

19:29 13.10.2021

ВШАНОВУЄМО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Першочерговим завданням педагогічного колективу закладу-це виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, як духовно багатої так і фізично розвиненої особистості.

16:36 12.10.2021

ЕКСКУРСІЯ ДО РОМЕНСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ

У переддень Дня захисника України учні 5-6 класів відвідали Роменський краєзнавчий музей. Метою цієї екскурсії було сформувати в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни

15:22 12.10.2021

КРОКУЄ ОСІНЬ ЗОЛОТА

Виставка робіт з природніх матеріалів виконана учнями 1-4 класів Великобубнівського ЗЗСО РМР "Крокує осінь золота..."

14:14 12.10.2021

Флешмоб  #Сумщина_у_вишиванці

Великобубнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Роменськоі міської ради приєднується до флешмобу  #Сумщина_у_вишиванці

12:23 20.05.2021

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Від щирого серця вітаємо з Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У ці славні свята ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

11:29 08.05.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ"

Вітаємо з перемогою на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея" Потопальську Вероніку. Дякуємо керівнику і наставнику Коляді Ользі Іванівна за високий професіоналізм та наполегливість у досягненні мети.

16:37 07.05.2021