ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ У ШКОЛІ

Дата: 28.10.2021 23:41

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Великобубнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому вчителі та учні не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

У закладі діє волонтерський загін «Милосердя», до складу якого входять 12 учнів, але добрі справи роблять всі учні та вчителі нашої школи - а це більше 200 осіб.

Волонтерство для школярів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Юний волонтер завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості.

Волонтерський рух Великобубнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів діє у різних напрямках:

1. Догляд за пам’ятниками та могилами загиблих воїнів;
  2. Соціальна допомога інвалідам, сиротам, людям похилого віку;
  3.  Просвітницька діяльність;
  4. Пропаганда здорового способу життя;
  5. Пошукова робота;
  6. Екологічна робота загону;
  7. Благодійна допомога тим, хто опинився у складних життєвих обставинах;
  8. Підтримка воїнів АТО;
  9. Проведення патріотичних акцій, операцій, проєктів, пам’ятних лінійок та інших заходів;
  10.  Проведення благодійних ярмарок, акцій з метою надання адресної допомоги;
  11.  Поповнення експозицій шкільного музею бойової слави та вшанування загиблих воїнів;
  12.  Пошукова робота;
  13.  Співпраця із старостами місцевих селищних громад.

Регулярно беремо участь у прибиранні братських могил та пам'ятників загиблим воїнам:

Доглядаємо прилеглу до школи територію:

Допомагаємо у впорядкуванні території селищних рад: