Тренінг «Людина у світі інформації»

Дата: 28.10.2020 23:14

Ми живемо в світі,який все більше насичується інформацією. Зростає не тільки її кількість,важливе значення набуває те,як нею користуватися. Парадокс полягає в тому,що поряд з ростом важливості інформаційного продукту,значна його частина не допомагає орієнтуватися в навколишній дійсності,а швидше спрямована на дезорієнтацію,на прийняття рішень,які не відповідають інтересам і переконанням індивіда.

Саме тому 26-28 жовтня працівники ОНЗ «Великобубнівська загальноосвітня школа" та КЗ «Великобубнівський сільський будинок культури» взяли участь в тренінгу присвяченому медіаграмотності,який проходив на базі ОНЗ «Великобубнівська загальноосвітня школа", На тренынгу отримали неоцінений досвід в сфері інформаційної безпеки,так необхідної в сучасному суспільстві.

Дякуємо талановитому тренеру Гайдук Тетяні Олексіївні за змістовне проведення занняття.

Тренінг відбувся за підтримки Академії Deutsche Welle , Академії української преси та Федерального Міністерства Німеччини з економічного співробітництва та розвитку.