День Цивільного Захисту

Дата: 09.04.2024 22:39

Сьогодні ми відпрацьовували алгоритм дій при виникненні пожежі:

- вироблення у дорослих, дітей умінь, навичок правильно і чітко діяти в умовах надзвичайних ситуацій для захисту свого життя і здоровʼя;

- удосконалення теоретичних знань;

- вміння надавати домедичну допомогу постраждалим;

- формування і розвиток морально-психологічних якостей: витримки, мужності, ініціативи та кмітливості;

- виховання впевненості в ефективності заходів цивільного захисту

У 5 класі опрацювали інформацію про безпеку, її складові та дії населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій:

• стихійні лиха;
  • ситуації техногенного характеру;
  • небезпечні речі;
  • як стати супергероєм.

Під гаслом " Правила безпеки знай і в біду не потрапляй ! " відбувся виховний захід у 6 класі . Метою якого було навчитися грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я і життя у надзвичайних ситуаціях . Діти із задоволенням переглянули пізнавальну презентацію та виконали цікаві завдання тематичної вікторини .