ІV (обласний) етап проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування

Дата: 24.05.2024 22:34

Фото без опису

Щиро вітаємо й обіймаємо команду Великобубнівського ЗЗСО РМР із почесним ІІІ місцем із спортивного орієнтування ІV (обласного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч». Всеукраїнські шкільні ліги»

Велика вдячність учням, батькам за розуміння і підтримку захоплень своїх дітей. Особлива подяка керівнику Коляді Ользі Іванівні, учителю фізичної культури Кандибі Олександру Анатолійовичу за підготовку і заохочення учнів до спортивного орієнтування, де поєднується застосування фізичних, розумових та психологічних якостей, розвиває у дітей обережність, кмітливість, допомагає застерегти та врятувати.

Завдяки високій майстерності та жазі до перемоги орієнтувальники нашого закладу впевнено здобули призове ІІІ місце, впоравшись з усіма завданнями. Ми пишаємось Вами!

Дякуємо захисникам України за можливість жити, працювати, навчатись, мріяти, любити, посміхатись, змагатися, радіти весняному сонечку, будувати плани на майбутнє.