Дата: 14.02.2024 21:34

12 – 14 лютого 2024 року у Роменській громаді пройшов ІІ територіальний етап змагань у рамках «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків.  Дванадцять команд закладів загальної середньої освіти Роменської міської територіальної громади (124 школярі) виборювали  право участі в районному етапі: Роменський ліцей № 1 РМР, Роменський ліцей № 2 РМР, Роменський ліцей № 4 Тетяни Маркус, Роменська ЗОШ № 5, Роменська ЗОШ № 6, Роменська ЗОШ № 7, Роменська ЗОШ № 10, Роменська ЗОШ № 11, Перехрестівський ЗЗСО, Миколаївський ЗЗСО, Пустовійтівський ЗЗСО, Великобубнівський ЗЗСО.

14 лютого 2024 року відбулись півфінальні та фінальні ігри.

Після напруженої боротьби І місце здобула команда Роменської ЗОШ № 5, ІІ місце виборола команда ліцею № 4 Тетяни Маркус, ІІІ місце посіла команда Роменської ЗОШ № 10.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА привітав переможців змагань та нагородив  Дипломами Відділу освіти Роменської міської ради.

Вітаємо переможців ІІ-го етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти та бажаємо подальших досягнень у наступних етапах змагань!