Січень 2022

Дата: 11.01.2022 19:10

Поради щодо подолання стресу

• Навчіться керувати своїми емоціями. Вийти зі стресового кола допоможе проста вправа. Заплющте очі й подумки перенесіться на берег океану. Підніміть руки вгору й розведіть у сторони, уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одну на другу – ліва знизу. Цього цілком достатньо, щоб повноцінно відпочити, наситити мозок киснем і заспокоїтися. Не забувайте хвалити себе щоразу, коли Ви зможете впоратися із хвилюванням.
  • Усміхайтеся, навіть якщо Вам не дуже весело. Сміх позитивно впливає на імунну систему, активізуючи Т-лімфоцити крові. У відповідь на Вашу посмішку, організм продукуватиме бажані гормони радості.
  • Відпочивайте разом із сім’єю.
  • Фізичні вправи знімають нервове напруження.
  • Музика – це теж психотерапія. Слухайте спокійну музику.
  • Не беріться за непосильні завдання, щоб уникнути розчарувань, невдач.
  • Звертайте увагу на позитивні сторони життя – це збереже здоров’я і сприятиме успіху.
  • Вживайте вітамін Є. Він підвищує імунітет і стійкість до стресу. Цей вітамін міститься у картоплі, сої, кукурудзі, моркві, ожині, волоських горіхах.