Різдвяно-новорічний квест «Звичаї і традиції нашого народу»

Дата: 29.12.2023 17:18

З метою вивчення і збереження звичаїв і традицій свого народу, виховання вміння роботи в команді, розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, у школі проведено різдвяно-новорічний розважально-пізнавальний квест для 8-11 класів «Звичаї і традиції нашого народу».

Подорожуючи станціями, діти складали різдвяно-новорічні вітання; аналізували, хто справжній українець: святий Миколай, чи Дід Мороз; співали щедрівки, гралися у сніжки та ліпили сніговика; з'ясовували значення старовинних колядок: про що їхні тексти і що вони символізують; опановували обряди ворожіння у період календарних свят та смакували пирогами.

Дякуємо Братусю С.В., Кандибі О.А., Охріменко Т.В., Пугач І.О., Башті Н.П., Болотіній Л.В., Харченку Л.О. за допомогу в організації і проведенні заходу.