Дата: 20.02.2023 17:14

Поради, які допоможуть дійти згоди зі своїм внутрішнім «Я» і підвищити свою стійкість до стресів:

• Пам’ятайте, що у кожної проблеми є мінімум два рішення. В які б негаразди ви не потрапили, дуже важливо усвідомлювати, що ви обов’язково зможете з них виплутатися. Головне – залишатися спокійним і не панікувати.
  • Ніколи не тримайте всі свої проблеми в собі. Будь-якій людині необхідно співчуття, і це зовсім не означає, що людина слабка. Найчастіше обговорюйте свої проблеми з близькими. Це допоможе зняти напругу, після чого вам буде легше думати над вирішенням проблеми.
  • Прийміть як належне, що зміни – це частина нашого життя, і рано чи пізно вам доведеться з цим погодитися. Від цього нікуди не втечеш.
  • Не втрачайте рішучості у важких ситуаціях.
  • Не варто зациклюватися на своїх недоліках. Замість того, щоб шукати їх, краще почніть розвивати свої достоїнства.
  • Сприймайте кожну свою помилку і невдачу, як гарний урок, завдяки якому ви більше не будете помилятися.
  • Намагайтеся в будь-якій ситуації бачити позитивні моменти. Повірте, вони там є, важливо просто побачити.
  • Ведіть здоровий спосіб життя, більше спілкуйтеся з рідними, позбудьтеся  шкідливих звичок, займіться спортом.