Зустріч із Захисником

Дата: 30.12.2023 15:55

Неочікуваним подарунком для діток, батьки, яких захищають неньку-Україну, став візит на різдв’яно-новорічне свято нашого Захисника - Володимира СКЛАДЕНОГО.
   «Дорогі дітки! Ваші татусі захищають кордони рідної країни. Вони вас люблять і щохвилини думають про вас. Ви - їх підтримка, Ви - їх янголи-охоронці. Ваша дитяча любов, їх зігріває у холодних, засніжених зимових окопах. Ці чудові новорічні подарунки приїхали з передової до Вас, від ваших татусів. І я їх, із великим задоволенням Вам передаю».

Володимир Миколайович привітав усіх присутніх з прийдешніми різдв’яно-новорічними святами. Побажав миру, як найшвидшої перемоги і запевнив, країна під надійним захистом ЗСУ! Але ми маємо в це вірити, допомагати ЗСУ! Слава ЗСУ!