« 16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2023 15:44

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція « 16 днів проти насильства».

Метою акції є привернення суспільної уваги до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми.

Завданням проведення акції в школі : попередження проявів насильства в учнівському середовищі, розвивати  вміння захищати  власні права, власну позицію засобами толерантного спілкування.

Проведені заходи « Мій ідеальний світ без насильства»,    « Ми – проти насильства», « Скажемо насильству – Ні», « ВІЛ, СНІД.  Знайомство з проблемою». Діти  грали в антибулінгове лото, виконували цікаві вправи.