ІІІ( районний) етап Спортивних шкільних ліг Сумщини зі спортивного орієнтування

Дата: 26.04.2024 14:04

Вітаємо нашу команду з І місцем у ІІІ( районному) етапі Спортивних шкільних ліг Сумщини зі спортивного орієнтування, які відбулися в м.Суми.

Спортивне орієнтування – це унікальний вид спорту, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування і навички орієнтування на місцевості. Він виник на початку 20-го століття у Скандинавії як військове навчання, але згодом трансформувалося в популярний цивільний спорт.

Дякуємо учням, керівнику Ользі Іванівні за старанність, наполегливість і впевненість у своїх силах.

Вдячність нашим Захисникам за можливість дітям взяти участь у змаганнях, батькам, що повірили і підтримали своїх дітей, відділу освіти за організацію поїздки.

Разом до великої перемоги!