Урок-навчання з мінної безпеки

Дата: 14.02.2024 13:55

Бережімо дітей– вони наше майбутнє!

Дієвий спосіб захистити дітей від мін - це навчити їх, як уникати небезпеки та бути обачними.

Фахівці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України завітали до нашого закладу та провели урок-навчання з мінної безпеки, першої психологічної та домедичної допомоги.

Під час навчання рятувальники активно взаємодіяли з учнями, демонструючи різні аспекти мінної безпеки.

І звісно, радісні емоції викликали у дітей чотирилапі рятувальники Тото та Тера, які демонстрували свої вміння виконувати команди кінолога.

Назавершення заходу школярі подякували за цікаву зустріч супергероям сучасності -роменським рятувальникам і запевнили, що завжди будуть дотримуватись правил безпеки.